• Index
  •  » Targowisko
  •  » Zakupy u Freda - spostrzeżenia (kepi i płaszcz)

#1 2011-03-03 21:26:00

 kargen

Zjadacz sucharów

8671582
Skąd: Wawa
Zarejestrowany: 2010-01-08
Posty: 390
Punktów :   
WWW

Zakupy u Freda - spostrzeżenia (kepi i płaszcz)

Pani i Panowie, oto dziś dotarła do mnie przesyłka od naszego nieocenionego Freda. Pozwólcie zatem, że podzielę się kilkoma spostrzeżeniami, które mogą być nam wszystkim pomocne.

!. Kepi dopasowane idealnie. Dobrze zrobione, starannie wykończone. Nie wiem czy daszek nie za miękki, ale mogę się mylić. Mam pewne wątpliwości co do paska, ale to także kwestia mądrzejszych ode mnie (w sobotę mam nadzieję na konsultacje).

2. Płaszcz drodzy moi przepiękny! Będę chyba musiał jakąś legendę stworzyć, że niby z martwego oficera czy cuś, bo tak ładnego i mięciutkiego płaszcza to zwykły żołnierz może tylko pozazdrościć Niestety, najprawdopodobniej walnąłem się w podawaniu rozmiarów i ramiona są za szerokie, pewnie będzie do poprawki, bo trzech takich jak ja by się nim owinęło Ale jak się założy na mundur z całym ekwipunkiem, to daje radę.

Kolorystyka jest zdajsie w Confederate Grey, czyli dużo ciemniejsza od naszych mundurów, ale nie sądzę, żeby to był jakiś problem (oczywiście znów czekam na konsultacje mądrzejszych)

Ogólnie zatem uważam, że wyroby są więcej niż dobre. Z czystym sumieniem polecam i bardzo, ale to bardzo dziękuję

Ostatnio edytowany przez kargen (2011-03-03 21:27:08)


For Dixie's land we take our stand, And live or die for Dixie!

Offline

 

#2 2011-03-03 21:54:56

 smednir

Bimbrownik

311735
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 1018
Punktów :   

Re: Zakupy u Freda - spostrzeżenia (kepi i płaszcz)

Kargenie, zatem nie zapomnij wziac plaszcza w sobote, bo tez nosze sie z zamiarem zakupu. Dzieki!


"Only God can stop us now. And it is my firm belief, Jeb, that The Almighty is a Southerner."
Ben Horne ("TP")

Offline

 

#3 2011-03-03 23:14:18

 kargen

Zjadacz sucharów

8671582
Skąd: Wawa
Zarejestrowany: 2010-01-08
Posty: 390
Punktów :   
WWW

Re: Zakupy u Freda - spostrzeżenia (kepi i płaszcz)

Nie zapomnę. Ma być zimno


For Dixie's land we take our stand, And live or die for Dixie!

Offline

 

#4 2011-03-07 18:13:12

 brunio

Zjadacz sucharów

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2008-09-14
Posty: 453
Punktów :   

Re: Zakupy u Freda - spostrzeżenia (kepi i płaszcz)

Fredzie, uprzejmie proszę o zwrot mojego jankeskiego płaszcza.  Stęskniłem się za nim na wczorajszej imprezie.


Poprawność polityczna to syfilis umysłu

Offline

 
  • Index
  •  » Targowisko
  •  » Zakupy u Freda - spostrzeżenia (kepi i płaszcz)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Podolog Mokotów vgxerezionexyz skup samochodów serock