#31 2010-11-30 22:30:59

 blue savage

Niebieski dziubasek

Skąd: Bielawa
Zarejestrowany: 2010-01-21
Posty: 561
Punktów :   

Re: Wildflecken 2011

Chętnym do wyjazdu nadziei nie odbieram i co więcej życzę powodzenia. Mam nadzieję, że po powrocie usłyszymy to i owo od "światowych" ludzi

Offline

 

#32 2010-12-01 16:39:58

 smednir

Bimbrownik

311735
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 1018
Punktów :   

Re: Wildflecken 2011

Jankeski Kapralu, nie da się ukryć że przesięwzięcie poważne, trzeba jednak mierzyc w wysokie cele. Prędzej czy później 'wypadało' by na Południe pojechać, kiedy jak nie za trzy lata, przy takiej okazji? Czy nam się uda, zobaczymy. Ja mocno wierzę, że tak.
Zresztą to próżna dyskusja, bo decyzja de facto zapadła, i jej się trzymajmy. Oczywiście na nikogo nie zamierzam się gniewać, jeśli w 2013 z powodów rodzinnych, zdrowotnych, finansowych czy innych pojechać nie zdoła.
Dmuchając na zimne, i mając bardzo ograniczone zasoby finansowe, założyłem sobie kilka miesięcy temu specjalny rachunek w banku (odpowiednio go nazywając), na który regularnie staram się przelewać jakąś kwotę. Mam nadzieję, że do 2013 przynajmniej czynnik finansowy nie będzie decydował o moim 'być albo nie byc'.


"Only God can stop us now. And it is my firm belief, Jeb, that The Almighty is a Southerner."
Ben Horne ("TP")

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ciechocinek restauracje spuszczel pospolity kashtakristalxyz autoskup legionowo