#1 2010-12-31 15:53:18

 kropek

Użytkownik

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 38
Punktów :   
WWW

Spodnie szare sprzedam, rozm. 32

Czołem!

Mam spodnie szare, konfederackie, z dobrego, zgrzebnego, sukna. Wzór jak trzeba lecz rozmiar nie ten. Za małe na mnie. Nidy ich nie zakładałem jak tylko w celu przymiarki. Są w stanie nienaruszonym - krawiecko nowe. Uszyte w części Indii, która przypadła wyznawcom Islamu w spadku po Imperium Brytyjskim.

Sprzedam ochotnikowi z Południa.

Prosiłbym sto złotych za spodnie oraz kolejkę wybranego trunku z nabywcą przy najbliższej okazji.

Offline

 

#2 2010-12-31 15:59:27

yankes62

Niebieski dziubasek

Zarejestrowany: 2009-10-31
Posty: 541
Punktów :   

Re: Spodnie szare sprzedam, rozm. 32

kropek napisał:

Czołem!

Mam spodnie szare, konfederackie, z dobrego, zgrzebnego, sukna. Wzór jak trzeba lecz rozmiar nie ten. Za małe na mnie. Nidy ich nie zakładałem jak tylko w celu przymiarki. Są w stanie nienaruszonym - krawiecko nowe. Uszyte w części Indii, która przypadła wyznawcom Islamu w spadku po Imperium Brytyjskim.

Sprzedam ochotnikowi z Południa.

Prosiłbym sto złotych za spodnie oraz kolejkę wybranego trunku z nabywcą przy najbliższej okazji.

Pewnie że ochotnikowi z "Rebellandu" Żaden Yankes nie założyłby szarych portek na dodatek zwiniętych wróblowemu strachowi:

Offline

 

#3 2010-12-31 16:03:44

 kropek

Użytkownik

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 38
Punktów :   
WWW

Re: Spodnie szare sprzedam, rozm. 32

Sprzedam każdemu dobremu człekowi. Ochotnikom z Yankeelandu chcącym służyć słusznej sprawie także.

Volunteers from the north, rally behind the gray pants of mine!

Offline

 

#4 2010-12-31 18:11:16

 Hawken68

Użytkownik

Skąd: Puszcvzykowo
Zarejestrowany: 2010-06-25
Posty: 116
Punktów :   

Re: Spodnie szare sprzedam, rozm. 32

O kurczę to mój rozmiar w kazdym razie takie nosze dzinsy!Kupuje kolego kropek!Moge prosic na priva dokladniejsze rozmiary?Pozdrawiam


Hurrey,hurrey for southern right hurrey!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Podolog Mokotów vgxerezionexyz skup samochodów serock pokerdomlife ariyalurshopping