#1 2009-07-05 21:04:55

 smednir

Bimbrownik

311735
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 1018
Punktów :   

Piknik Lotniczy - Kraków 2009

W ostatni weekend odbył sie w Krakowie Piknik Lotniczy. Zresztą na pewno chcąc nie chcąc o nim słyszeliście, po imprezie rozbił się jeden samolocik, i niestety były ofiary...

Mając chwilę czasu w niedzielę, wskoczyłem w mundur i poszedłem na kilkugodzinny rekonesans. Miło mnie zaskoczyły reakcje innych rekonstruktorów. Generalnie wszyscy przyjmowali mnie bardzo miło, i jak można było się tego spodziewać, zauważyłem u polskich żołnierzy, Niemców, Nowozelandczyków, Wietnamczyków (...) wielki entuzjazm i poparcie dla naszej Sprawy . Rozdałem nieco świeżo wydrukowanych wizytówek, naprostowałem kilka kręgosłupów, wypiłem to i owo, i wstępnie umówiliśmy się na jakieś browary przy kolejnych nadażających się okazjach.

Jeśli w przyszłym roku było by to nam po drodze, myślę że warto było by zajrzeć w liczniejszej grupie. Choćby po to, żeby pointegrować się w sobotni wieczór z innymi maniakami, a i czas na musztrę czy strzelanie się znajdzie.
Kilka bardziej lub mniej kompromitujących fotek zamieściłem w galerii:
http://picasaweb.google.pl/smednir/Pikn … rakow2009#


"Only God can stop us now. And it is my firm belief, Jeb, that The Almighty is a Southerner."
Ben Horne ("TP")

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ciechocinek pokoje