#1 2010-12-17 16:24:24

zeta

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-15
Posty: 32
Punktów :   

swiateczne zakupy

Kolega jedzie na swieta do polski i jak zobaczylem ceny wyciorow, kul etc to chce zeby mi kupil troche rzeczy.
Panowie, chdzie moge dostac kule do muszkietu 17,5 mm albo mosiezny/ drewniany wycior to takiej lufy? albo pasek do muszkietu?
patrzylem tutaj  www.luszczek.pl
ale nie wiadomo jaki sprzedaja kaliber. znalazlem tez olowiane kule na innej stronie po doskonalej cenie ale zadne nie byly kalibru 68.....
Moja lepsza polowa zadeklarowala sie ze za wszystko zaplaci w ramach gwiazdki wiec szkoda byloby przeoczyc taka okazje

Offline

 

#2 2010-12-17 16:43:08

 Bob

Wujek Dobra Rada

11017088
Zarejestrowany: 2009-12-02
Posty: 205
Punktów :   

Re: swiateczne zakupy

Kule,aksesoria możesz kupić na Allegro:
http://allegro.pl/bron-czarnoprochowce-13367
Można też popytać się na broniweb,jest tam bazarek:
http://bron.iweb.pl/viewforum.php?f=48

Offline

 

#3 2010-12-17 22:43:10

yankes62

Niebieski dziubasek

Zarejestrowany: 2009-10-31
Posty: 541
Punktów :   

Re: swiateczne zakupy

zeta napisał:

Kolega jedzie na swieta do polski i jak zobaczylem ceny wyciorow, kul etc to chce zeby mi kupil troche rzeczy.
Panowie, chdzie moge dostac kule do muszkietu 17,5 mm albo mosiezny/ drewniany wycior to takiej lufy? albo pasek do muszkietu?
patrzylem tutaj  www.luszczek.pl
ale nie wiadomo jaki sprzedaja kaliber. znalazlem tez olowiane kule na innej stronie po doskonalej cenie ale zadne nie byly kalibru 68.....
Moja lepsza polowa zadeklarowala sie ze za wszystko zaplaci w ramach gwiazdki wiec szkoda byloby przeoczyc taka okazje

Pas do muszkietu . Kiedyś to Yankes FRED . A teraz to "koniec świata" Yank.Fred i Reb.Mike -razem. Napisz (na PW) do jednego lub drugiego.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
weekend w wellness Ciechocinek Regały z drewna airmaxsklepfreerun skup samochodów legionowo komisokazja