• Index
  •  » Imprezy
  •  » Long Shot, Międzyrzecz, 25-26.04.2009

#16 2009-05-06 16:30:38

 smednir

Bimbrownik

311735
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 1018
Punktów :   

Re: Long Shot, Międzyrzecz, 25-26.04.2009

Nie odniosę się do zawodów "Long Shot" tylko do tych, które odbyły się tydzień później w Starachowicach.

Przeczytałem dzisiaj w "Broni i amunicji" (2/09), że w Starchowicach (30IV - 3V) odbyły się III Otwarte Mistrzostwa Polski w Strzelectwie Westernowym "Dzikie Pogranicze 2009" (pre memoriam John Wayne). Co ciekawe organizowało je m.in Polskie Stowarzyszenie Strzelectwa Westernowego (z Łodzi).
Oprócz tradycyjnych konkurencji, odbyły się także pojedynki, wśród których znalazła się konkurencja Północ - Południe. Ciekawe na czym polegała?
Przyznam szczerze, że trochę żałuję, że o profilu zawodów nie wiedziałem wcześniej, być może (rzutem na taśmę) wybrałbym się z Willim.
Może w przyszłym roku...

ps. Tak swoją drogą, Willi mógłbyś się pochwalić swoimi sukcesami na zawodach


"Only God can stop us now. And it is my firm belief, Jeb, that The Almighty is a Southerner."
Ben Horne ("TP")

Offline

 

#17 2009-05-06 23:47:16

Willie

Użytkownik

6494677
Zarejestrowany: 2009-03-02
Posty: 109
Punktów :   

Re: Long Shot, Międzyrzecz, 25-26.04.2009

Nie ma się czym chwalić, tylko 8 miejsce, przesladował mnie pech, 4 awarie broni.Wygrałem jeden z 8 stagy.
Byłem trzeci w osobno klasyfikowanej konkurencji nocny bizon, to nowy sharps się sprawdził. W konkurencji derringer byłem 5.
Pojedynek przegrałem z Cereusem ( konfederat poznany przez was w Dabrówce Lesnej), niestety ja strzelałem z wojskowej kabury, on z szybkiej, widac to na fotce na naszej klasie w moim profilu.
Mam wiele przemysleń co do techiki strzelania i wyposazenia.
jestem gotów Was podszkolić.
W przyszłym roku ostrze sobie zeby na wyższą pozycję, przede wszystkim bede już z własną dwururką.Fotki z zawodów na forum bron.i.web.pl

Offline

 
  • Index
  •  » Imprezy
  •  » Long Shot, Międzyrzecz, 25-26.04.2009

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
liczniki na wodę wrocław