#31 2008-11-12 17:12:14

von Munchhausen

Ojciec założyciel

3521182
Call me!
Skąd: Kłodzko
Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 573
Punktów :   
WWW

Re: Kłodzko 14-16.11.2008

Kto się boi spać na twierdzy może wynająć sobie pokój w Domu Wycieczkowym na stadionie. Cena wynosi ok. 30-50zł od osoby w zależności od pokoju. Z tym że jest to trochę daleko, jakieś 2km od twierdzy.

Proszę o informację kto i kiedy przyjedzie. No i kto wybiera jaką opcję noclegową


http://csaregiment.pl/ nowa strona i forum 14th Louisiana

Offline

 

#32 2008-11-12 19:08:34

 brunio

Zjadacz sucharów

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2008-09-14
Posty: 453
Punktów :   

Re: Kłodzko 14-16.11.2008

Ja przyjadę w piątek . Muszę być o 6 rano w Warszawie. Wyjadę z Warszawy o 8 rano i będę jechał 8-ką na Wrocław i dalej na Kłodzko. Nie wiem o której przyjadę do Kłodzka (zależy od radarów po drodze).  Nocleg załatwię sobie we własnym zakresie. W sobotę po południu będę musiał wracać, bo w niedzielę wieczorem muszę być w Białymstoku. Taka praca.
Pozdrawiam


Poprawność polityczna to syfilis umysłu

Offline

 

#33 2008-11-12 21:04:07

 smednir

Bimbrownik

311735
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 1018
Punktów :   

Re: Kłodzko 14-16.11.2008

Brunio. mam nadzieje, że spotkamy się w Kłodzku. Fajnie by było się poznać, pogadać i wspólnie poplanować... Postaram się być w Kłodzku najwcześniej jak tylko się da. A co z Ragnarem? Przyjedzie?
A Sas?
Jeśli w twierdzy będzie znośnie ciepło, to się pisze na spanie w środku. W innym przypadku będę musiał poszukać jakiegoś ciepłego kącika.
Pozdrawiam,

Ostatnio edytowany przez smednir (2008-11-12 21:04:56)


"Only God can stop us now. And it is my firm belief, Jeb, that The Almighty is a Southerner."
Ben Horne ("TP")

Offline

 

#34 2008-11-12 23:31:12

Sas

Użytkownik

8211866
Zarejestrowany: 2008-09-11
Posty: 96
Punktów :   

Re: Kłodzko 14-16.11.2008

Napisałem dzisiaj Piotrkowi, ale powtórzę to szerzej. Niestety, pomimo szczerych chęci odpadam. Mam do zrobienia referat na seminarium i nie byłoby problemu, gdybym w czasie długiego weekendu bąków nie zbijał siedząc z dziewczyną :] Niestety teraz muszę nadrabiać zaległości, a te są spore dość (reformy prawa spółek). Myślałem, że zdążę, ale jak na to patrzę... to cieniutko bardzo to widzę. Mógłbym odpuścić, ale wolałbym nie olewać kolesia u którego chciałbym magisterkę pisać. Pozostaje mi Was bardzo przeprosić, bardzo źle się z tym czuję, bo powiedziałem, że będę a mnie nie będzie. Wiem, że to mało poważne, ale nie mam specjalnie wyboru. Jeszcze raz wszystkich przepraszam, życzę jednak udanego spotkania i niecierpliwie czekam na relacje po nim.
Janek

Offline

 

#35 2008-11-13 07:15:54

Ragnar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-14
Posty: 11
Punktów :   

Re: Kłodzko 14-16.11.2008

Witam Panów. Ja niestety też będę z Wami jedynie duchem. Do mojego egzaminu zostało już tylko 17 dni a przepisów do przerobienia aż nadto. SAS trzymam za Ciebie kciuki. Widzę, że jesteś młodym adeptem nauk prawnych - znajdziemy wspólny język przy ognisku . Pamiętam jak sam dźwigałem pod pachą gorący dyplom swojej uczelni, byłem wtedy szczęśliwy i pewny, że "...nareszcie to już się skończyło, teraz to już normalne, spokojne, dorosłe życie..." . Niestety rzeczywistość pokazała, że w naszym zawodzie to się dopiero zaczyna grzebanie, szukanie i nauka. Ale tak to już jest, gdy się na życie zarabia pracą własnego mózgu a nie rąk czy dywidendą od posiadanych akcji. A do Waćpanów mam serdeczną prośbę, wychylcie kielich i dwa za nieobecnych acz wiernych, jako i my uczynimy za Was wieczorową porą siedząc w domowych pieleszach.

Offline

 

#36 2008-11-13 12:13:00

von Munchhausen

Ojciec założyciel

3521182
Call me!
Skąd: Kłodzko
Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 573
Punktów :   
WWW

Re: Kłodzko 14-16.11.2008

Brunio - jak będziesz jakieś 10km przed Kłodzkiem to zadzwoń do mnie: 609 715 818. Wjedź do Kłodzka na pierwszym zjeździe (po zjechaniu z dużej góry ). Potem jedź cały czas główną drogą (droga nr 33), aż dojedziesz do stacji benzynowej Orlen w centrum miasta na ul. Połabskiej 1: http://maps.google.com/maps?f=q&source= … zukaj+mapy . Ja tam będę czekał.
Smednir przyjedzie jednak w piątek wieczorem, więc będziemy mieli dość czasu, żeby pogadać, określić strategie i taktyki, i wypić zdrowie nieobecnych kolegów A w sobotę będzie czas żeby razem poćwiczyć.
Co do noclegu, to skoro spoza Kłodzka będą tylko dwie osoby, to można spokojnie spać u mnie w domu, tym bardziej że moja szanowna małżonka wybiera się na weekend do mamy, więc chyba się jakoś pomieścimy
Oprócz Smednira, Brunia i mnie, będzie jeszcze Krystian z Kłodzka - nasz nowy rekrut
No a dla Sasa trzeba będzie wymyślić coś specjalnego - jakieś pompki, biegi w pełnym oporządzeniu, czy coś...


http://csaregiment.pl/ nowa strona i forum 14th Louisiana

Offline

 

#37 2008-11-13 19:29:43

 smednir

Bimbrownik

311735
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 1018
Punktów :   

Re: Kłodzko 14-16.11.2008

Ragnar napisał:

A do Waćpanów mam serdeczną prośbę, wychylcie kielich i dwa za nieobecnych acz wiernych, jako i my uczynimy za Was wieczorową porą siedząc w domowych pieleszach.

Możesz być tego pewien, że wypijemy No i trzymam kciuki za zdanie nadchodzącego egzaminu. Studiowałem prawo w Poznaniu, ale to było daaaawno temu i opócz logiki prawniczej i prawa rzymskiego niewiele pamiętam.

Sas, trzymaj się, i nie pozwól uczelni wejść sobie na głowę

Po ciężkiej walce udało mi się 'po ciosach poniżej pasa' i innych brudnych (godnych pożałowania) zagraniach 'przekonać' szefa by mnie jutro wypuścił z pracy o 12. Tak więc wlokąc karabin przez cały Kraków wisadam do pociagu i w godzinach wieczornych, ok 19:30 zawitam do Kłodzka.

Ostatnio edytowany przez smednir (2008-11-13 19:30:28)


"Only God can stop us now. And it is my firm belief, Jeb, that The Almighty is a Southerner."
Ben Horne ("TP")

Offline

 

#38 2008-11-14 17:21:46

von Munchhausen

Ojciec założyciel

3521182
Call me!
Skąd: Kłodzko
Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 573
Punktów :   
WWW

Re: Kłodzko 14-16.11.2008

Niestety, Brunio po drodze miał stłuczkę i nie dojechał, na szczęście jemu samemu nic się nie stało. Stwierdziliśmy więc ze Smednirem że nie ma sensu, żeby przyjeżdżał z Krakowa, bo i tak niczego we dwójkę nie uradzimy czego nie moglibyśmy uradzić mailowo i forumowo. Trudno podejmować jakieś decyzje co do oddziału, kiedy ponad połowa jest nieobecna Tak więc spotkanie w Kłodzku w dniach 14-16 listopada jest oficjalnie odwołane.

Mam jednak nadzieję, że będzie okazja spotkać się jeszcze przed imprezą w Boxbergu. Może udało by się spotkać jeszcze w tym roku? Oczywiście historie typu spanie na twierdzy odpadają, ale można by spotkać się gdzieś w knajpie i ewentualnie poćwiczyć na drugi dzień jeśli by była ładna pogoda. No i oczywiście niekoniecznie w Kłodzku. Proszę rzucać pomysłami
W każdym razie butelka Jacka Danielsa, przeznaczona na okoliczność naszego wspólnego spotkania stoi i czeka


http://csaregiment.pl/ nowa strona i forum 14th Louisiana

Offline

 

#39 2008-11-17 16:32:10

 smednir

Bimbrownik

311735
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 1018
Punktów :   

Re: Kłodzko 14-16.11.2008

Jak tam Brunio? Cały jesteś? Opowiadaj co się stało? Krążą pogłoski że jakiś dywersant z Północy Cię unieruchomił...
Szkoda, że nie udało nam się spotkać w ostatni weekend. Miejmy nadzieję, że jeszcze nadaży się okazja w tym roku (grudzień?).
Von Munchhausen, Ragnar, Sas, Brunio? Kiedy by Wam pasowało? Ja postaram się dostosować. Nie mogę tylko w ostatni weekend listopada.  No i gdzie? Zostajemy przy Kłodzku?
Co z zakupami? Czy ktoś planuje się dołożyć do naszego zamówienia w butternuts-and-bluecoats?
Czy masz już Piotrze jakieś wieści na temat naszego wcześniejszego zamówienia? Wstrzymuje się z kolejnym zamówieniem aż przyjdzie od nich nasze poprzednie. Chyba że nie ma co czekać, i jedziemy z kolejnym. Jak myślisz/myślicie?
Pozdrawiam,


"Only God can stop us now. And it is my firm belief, Jeb, that The Almighty is a Southerner."
Ben Horne ("TP")

Offline

 

#40 2008-11-17 22:35:00

Sas

Użytkownik

8211866
Zarejestrowany: 2008-09-11
Posty: 96
Punktów :   

Re: Kłodzko 14-16.11.2008

Miło słyszeć Rangarze, że bratnia dusza jesteś Ale myślę, że mamy na codzień na tyle dość prawa, że przy ognisku znajdziemy wspólny język inny niż prawniczy
Dzięki za słowa otuchy, poszło dobrze, choć się parę razy zawahałem
No to piknie... Co do przyszłych terminów - nie mam zielonego pojęcia jak będzie ze mną. U mnie zmienia się jak w kalejdoskopie - wydaje mi się, że mam czas, a potem łups coś do przygotowania i mogę obejść się smakiem. Więc ja chętnie, ale nie uważajcie mnie za pewniaka.
Szkoda wielka, że nic nie wyszło, liczyłem na jakieś konkluzje, opinie, wnioski, no ale co się odwlecze to nie uciecze.
Również dołączam się do pytań o zdrowie Brunia?

Offline

 

#41 2008-11-17 22:45:21

von Munchhausen

Ojciec założyciel

3521182
Call me!
Skąd: Kłodzko
Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 573
Punktów :   
WWW

Re: Kłodzko 14-16.11.2008

Co do spotkania to jak na razie mogę się bez problemu dostosować, o ile będę znał termin 2-3 tygodnie wcześniej. Oczywiście w Kłodzku są wszyscy mile widziani ale jeśli macie pomysł na spotkanie np. w Łodzi, Krakowie czy Lublinie to nie widzę problemu

P.S. Paczka z butternuts-and-bluecoats jak na razie nie dotarła, obawiam się że zalega w Urzędzie Celnym, pewnie dotrze do mnie lada dzień. Zdecydowanie zalecam wstrzymanie się z nowymi zakupami w tym sklepie do czasu otrzymania aktualnego zamówienia.


http://csaregiment.pl/ nowa strona i forum 14th Louisiana

Offline

 

#42 2008-11-18 22:05:26

 smednir

Bimbrownik

311735
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 1018
Punktów :   

Re: Kłodzko 14-16.11.2008

Ja ze swojej strony mogę zaproponować termin kolejnego spotkania na 13-14 grudnia. Jeśli nie w tym terminie, to obawiam się, że już nie będzie kiedy w tym roku Chyba że są inne propozycje. Zawsze mogę spróbować się dostosować. Możemy się spotkać w Łodzi, Lublinie, Kłodzku czy Krakowie. Oby były tylko warunki do strzelania i ćwiczenia. Najważniejsza jest frekwencja.
Bunio, wszystko w porządku?
Ragnar, kiedy masz w grudniu egzamin?
Sas, mam nadzieję, że w grudniu dadzą Ci na uczelni więcej luzów


"Only God can stop us now. And it is my firm belief, Jeb, that The Almighty is a Southerner."
Ben Horne ("TP")

Offline

 

#43 2008-11-20 12:08:22

von Munchhausen

Ojciec założyciel

3521182
Call me!
Skąd: Kłodzko
Zarejestrowany: 2008-09-09
Posty: 573
Punktów :   
WWW

Re: Kłodzko 14-16.11.2008

Termin 13-14 grudnia odpowiada mi jak najbardziej. Komu jeszcze pasuje ten termin?


http://csaregiment.pl/ nowa strona i forum 14th Louisiana

Offline

 

#44 2008-11-21 21:28:06

 brunio

Zjadacz sucharów

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2008-09-14
Posty: 453
Punktów :   

Re: Kłodzko 14-16.11.2008

Cześć,  dziękuję za troskę.  W drodze do Kłodzka dwie niewiasty jadące busem były tak zajęte rozmową, że najechały na mnie z tyłu gdy przepuszczałem pojazdy jadące drogą z pierwszeństwem przejazdu. Rezultat: zdemolowany tył mojego Forda i przód busa. Obyło się bez strat w ludziach , jeśli nie liczyć zmoczonej (prawdopodobnie) bielizny obu Pań.
W grudniu, jak co roku jestem zajęty również w soboty i niedziele, bo jak co roku wszyscy inwestorzy muszą mieć zmontowane i  zafakturowane windy jeszcze przed końcem roku. Pewnie jeszcze w wigilię będę na jakimś odbiorze.
Pozdrawiam


Poprawność polityczna to syfilis umysłu

Offline

 

#45 2008-11-24 15:20:45

Shagat

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-05
Posty: 13
Punktów :   

Re: Kłodzko 14-16.11.2008

Witam,
Listopad był i nadal jest dla mnie cieżkim miesiącem,w grudniu bedzie pewnie to samo .
Jestem z Krakowa więc do każdego terminu spotkania w moim mieście moge sie bez problemu dostosować, gorzej z wyjazdami.
Pzdr

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
weekend w spa Ciechocinek