• Index
  •  » Inne
  •  » Wszystkiego najlepszego z okazji...

#46 2011-02-20 16:26:42

 blue savage

Niebieski dziubasek

Skąd: Bielawa
Zarejestrowany: 2010-01-21
Posty: 561
Punktów :   

Re: Wszystkiego najlepszego z okazji...

Już widzę kantory w każdym stanie i wymianę np. dolara karolińskiego na kalifornijskiego. 10 szwarcenegerów za 1 brajta. I co jeszcze ?

Offline

 

#47 2011-02-20 16:40:23

 brunio

Zjadacz sucharów

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2008-09-14
Posty: 453
Punktów :   

Re: Wszystkiego najlepszego z okazji...

Wierzę że Amerykanie wreszcie przejrzą na oczy i skonstatują że zadek piecze ich bynajmniej nie od "czerwonego wina" - jak tego zajączka z kawału.
Widzieć jak rozlatuje się złodziejska banda - bezcenne.


Poprawność polityczna to syfilis umysłu

Offline

 

#48 2011-02-20 18:14:10

 blue savage

Niebieski dziubasek

Skąd: Bielawa
Zarejestrowany: 2010-01-21
Posty: 561
Punktów :   

Re: Wszystkiego najlepszego z okazji...

Lepsza ta złodziejska banda niż fałszywy przyjaciel, modyfikowany genetycznie wieki temu przez potomków Dżingis-Hana.

Offline

 

#49 2011-02-20 18:53:10

 brunio

Zjadacz sucharów

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2008-09-14
Posty: 453
Punktów :   

Re: Wszystkiego najlepszego z okazji...

Fałszywy przyjaciel genetycznie zmodyfikowany itd.  zostanie niedługo całkowicie zmodyfikowany przez małych żółtych braci. To kwestia kilku lat i jest nieuniknione jak nadejście poniedziałku po niedzieli.


Poprawność polityczna to syfilis umysłu

Offline

 

#50 2011-02-21 07:41:45

 blue savage

Niebieski dziubasek

Skąd: Bielawa
Zarejestrowany: 2010-01-21
Posty: 561
Punktów :   

Re: Wszystkiego najlepszego z okazji...

Nie sądzę. Mali żółci itd. mają za słabe główki. Ich opary już upijają

Offline

 

#51 2011-02-21 15:25:47

 Paul Yank

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-10-06
Posty: 105
Punktów :   

Re: Wszystkiego najlepszego z okazji...

Niby racja ale parafrazując klasyka można powiedzieć ,,I Ruski d... kiedy żółtych kupa"
A w innej kwestii: domniemuje, że w związku z ,,przyjaźnią niebiesko - szarą" mam celować do trzeciego po lewej lub prawej stronie Madelaine?

Offline

 

#52 2011-02-21 15:37:52

 blue savage

Niebieski dziubasek

Skąd: Bielawa
Zarejestrowany: 2010-01-21
Posty: 561
Punktów :   

Re: Wszystkiego najlepszego z okazji...

Pierwsza sprawa: już kiedyś widziałem jak żółtych kupa tłukła rózgami ruski transporter opancerzony.
Druga sprawa: świetna koncepcja. Madeline będzie punktem odniesienia do celowania

Offline

 

#53 2011-02-21 21:06:08

 brunio

Zjadacz sucharów

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2008-09-14
Posty: 453
Punktów :   

Re: Wszystkiego najlepszego z okazji...

Niebieski kapralu, chyba nigdy nie miałeś okazji przejechać się żadnym wozem bojowym , bo gdybyś miał to byś wiedział jak ślepy i bezbronny jest każdy czołg, transporter czy inny tego typu wynalazek w starciu z dobrze wyszkolonymi i zdeterminowanymi ludźmi dysponującymi, no może nie rózgą ale najzwyklejszą butelką z benzyną i paczką zapałek.


Poprawność polityczna to syfilis umysłu

Offline

 

#54 2011-02-21 21:23:06

yankes62

Niebieski dziubasek

Zarejestrowany: 2009-10-31
Posty: 541
Punktów :   

Re: Wszystkiego najlepszego z okazji...

blue savage napisał:

Pierwsza sprawa: już kiedyś widziałem jak żółtych kupa tłukła rózgami ruski transporter opancerzony.
Druga sprawa: świetna koncepcja. Madeline będzie punktem odniesienia do celowania

Obyś się szanowny Blu d-co nie omylił. W latach 90-tych ubiegłego wieku podczas lotu patrolowego artyleria Serbska czy też Bośniacka zestrzeliła F-117.
Samolot nie wykrywalny dla radaru (ciekawe jak zestrzelili?) Jakiś czas po tym fakcie na miejscu gdzie spadł samolot pojawili się tłumnie Chińscy "Dyplomaci"
Amerykanie wiedzieli że w żółte łapki dostało się prawie wszystko co ocalało z maszyny. Według ich oceny skopiowanie sprzętu takiej klasy zajmie Chińczykom pół wieku. Szok nastąpił w grudniu 2010. Skośni oblatali swój bardziej niż bardzo nie wykrywalny samolot:P

A wiecie co powstanie ze skrzyżowania rosyjskiego T-90 ;szwabskiego Leoparda i Abramsa . Prawdopodobnie najlepszy na świecie chiński czołg.
Taki właśnie przechodzi próby poligonowe.
Wniosek z tego jeden.Chińczyków jest ponad 4 miliardy a mają cholernie mało miejsca .
Obyśmy nie doczekali chwili kiedy granica między Chinami a cywilizowanym światem będzie na Kanale La Manche.

Offline

 

#55 2011-02-21 21:32:11

 brunio

Zjadacz sucharów

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2008-09-14
Posty: 453
Punktów :   

Re: Wszystkiego najlepszego z okazji...

Dojdą tylko do Dniepru. Jak mówi Wernyhora, zostaną zatrzymani i rozgromieni "między Rzyszczowem a Jańczą".  Jańcza obecnie znajduje się na dnie jeziora DNIEPROGES-u  a Rzyszczów to istotnie dobra rubież.


Poprawność polityczna to syfilis umysłu

Offline

 

#56 2011-02-21 21:53:39

Madeline

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-11
Posty: 36
Punktów :   

Re: Wszystkiego najlepszego z okazji...

Paul Yank napisał:

A w innej kwestii: domniemuje, że w związku z ,,przyjaźnią niebiesko - szarą" mam celować do trzeciego po lewej lub prawej stronie Madelaine?

Oj, nie, nie. Nie chcę być punktem odniesienia do celowania. Potem żaden z moich szarych kolegów nie będzie chciał stać koło mnie. A tak obiecywali, że będą mnie bronić w boju


In Dixie Land I'll take my stand to live and die in Dixie!

Offline

 

#57 2011-02-21 22:15:10

yankes62

Niebieski dziubasek

Zarejestrowany: 2009-10-31
Posty: 541
Punktów :   

Re: Wszystkiego najlepszego z okazji...

Madeline napisał:

Paul Yank napisał:

A w innej kwestii: domniemuje, że w związku z ,,przyjaźnią niebiesko - szarą" mam celować do trzeciego po lewej lub prawej stronie Madelaine?

Oj, nie, nie. Nie chcę być punktem odniesienia do celowania. Potem żaden z moich szarych kolegów nie będzie chciał stać koło mnie. A tak obiecywali, że będą mnie bronić w boju

A jak już wszyscy "szarzy" obrońcy polegną to my "niebiescy" się tobą zaopiekujemy (bez podtekstów)

Offline

 

#58 2011-02-21 22:17:05

 blue savage

Niebieski dziubasek

Skąd: Bielawa
Zarejestrowany: 2010-01-21
Posty: 561
Punktów :   

Re: Wszystkiego najlepszego z okazji...

brunio napisał:

Niebieski kapralu, chyba nigdy nie miałeś okazji przejechać się żadnym wozem bojowym , bo gdybyś miał to byś wiedział jak ślepy i bezbronny jest każdy czołg, transporter czy inny tego typu wynalazek w starciu z dobrze wyszkolonymi i zdeterminowanymi ludźmi dysponującymi, no może nie rózgą ale najzwyklejszą butelką z benzyną i paczką zapałek.

Otóż Szary Wiarusie miałem, bo w przeciwieństwie do wielu lewusów służyłem w armii. Może nie był to czołg, tylko BRDM, ale mam pojęcie o tym co widzi kierowca, dowódca i strzelec. W szczerym polu najtwardzy genadier pancerny miał osrane gacie zanim strzelił z panzerfausta, a niewielu z nich rzuciło ładunki na tył czołgu, bo większość czołg zasypał żywcem w okopie lub rozstrzelała go ruska piechota.
Ale pisząc o ludziach z patykami, miałem na myśli zajścia nad Amurem. Ci żółci ludzie mieli tylko patyki i mimo, że ruscy czołgiści niewiele widzieli, żółci mogli tylko pukać w pancerz.
Co do chińskich możliwości kopiowania, to mimo szałowego wyglądu wielu ich maszyn to nadbudowa znanych rozwiązań, np. samoloty dalej bazują na rosyjskich konstrukcjach (mig-21), a czołgi na t-62. Ten ich niewidzialny samolot był niewidzialny, bo nigdy nie latał.
A wystarczy tylko nie kupować od nich

Ostatnio edytowany przez blue savage (2011-02-21 22:22:11)

Offline

 

#59 2011-02-21 23:17:29

Madeline

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-11
Posty: 36
Punktów :   

Re: Wszystkiego najlepszego z okazji...

yankes62 napisał:

Madeline napisał:

Paul Yank napisał:

A w innej kwestii: domniemuje, że w związku z ,,przyjaźnią niebiesko - szarą" mam celować do trzeciego po lewej lub prawej stronie Madelaine?

Oj, nie, nie. Nie chcę być punktem odniesienia do celowania. Potem żaden z moich szarych kolegów nie będzie chciał stać koło mnie. A tak obiecywali, że będą mnie bronić w boju

A jak już wszyscy "szarzy" obrońcy polegną to my "niebiescy" się tobą zaopiekujemy (bez podtekstów)

Bez podtekstów, a jednak powiało grozą Ratunku! Szarzy Towarzysze, gdzie jesteście? Obiecajcie, że nie wszyscy zginiecie


In Dixie Land I'll take my stand to live and die in Dixie!

Offline

 

#60 2011-02-21 23:25:59

 kargen

Zjadacz sucharów

8671582
Skąd: Wawa
Zarejestrowany: 2010-01-08
Posty: 390
Punktów :   
WWW

Re: Wszystkiego najlepszego z okazji...

Madeline napisał:

yankes62 napisał:

Madeline napisał:


Oj, nie, nie. Nie chcę być punktem odniesienia do celowania. Potem żaden z moich szarych kolegów nie będzie chciał stać koło mnie. A tak obiecywali, że będą mnie bronić w boju

A jak już wszyscy "szarzy" obrońcy polegną to my "niebiescy" się tobą zaopiekujemy (bez podtekstów)

Bez podtekstów, a jednak powiało grozą Ratunku! Szarzy Towarzysze, gdzie jesteście? Obiecajcie, że nie wszyscy zginiecie

"Nie wszystek umrę" jak pisał klasyk. Bądź spokojna, Błękitna zaraza nie dosiegnie Cie


For Dixie's land we take our stand, And live or die for Dixie!

Offline

 
  • Index
  •  » Inne
  •  » Wszystkiego najlepszego z okazji...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ciechocinek pokoje